Kto skupuje antyki w pobliżu mnie?

Kto skupuje antyki w pobliżu mnie?

Jest kilka sposobów na sprzedanie swoich starych lub niechcianych antyków. Możesz je sprzedać w sklepach konsygnacyjnych, domach aukcyjnych, eBayu i na wyprzedażach nieruchomości. Niektórzy renomowani sprzedawcy antyków specjalizują się w konkretnych typach przedmiotów. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swoich starych przedmiotów za gotówkę, srebro będzie zarabiać ładną kwotę. Posrebrzane przedmioty mogą być również sprzedawane w sklepach z pamiątkami za niską cenę – ten element tekstu pochodzi z portalu zielonepodolany.pl. W obu przypadkach będziesz w stanie uzyskać za nie świetną cenę.

Sklepy konsygnacyjne

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz sprzedać swoje antyki za gotówkę, rozważ sklepy konsygnacyjne. Niezależnie od tego, czy masz zabytkowe meble, obraz, czy cenny zestaw biżuterii antycznej, sklepy te są doskonałą opcją. Odbiorą one Twoje rzeczy, a niektóre z nich oferują nawet obsługę ciężarówki. Możesz również spróbować zareklamować swój przedmiot online poprzez Craigslist lub OfferUp, ale bądź ostrożny z zapraszaniem obcych do swojego domu.

Niektóre z najlepszych sklepów konsygnacyjnych w pobliżu mnie oferują wysokiej klasy, designerską odzież. Możesz znaleźć modne kawałki w świetnej cenie w Melissa’s Mighty Finds Consignment & Antique, który podnajmuje dodatkową przestrzeń różnym ludziom. Innym wspaniałym miejscem do znalezienia wysokiej jakości kawałków jest Estate Treasures of Greenwich, który został w biznesie przez 40 lat. To jest wielki zasób dla kolekcjonerów, dekoratorów i projektantów zarówno.

Jeśli szukasz bardziej przystępnej opcji, możesz rozważyć Crossroads Trading. Ta firma oferuje kredyt sklepowy, który można wykorzystać do zakupu przedmiotów z ich strony internetowej. Te sklepy kupują antyki w pobliżu mnie i zapłacą do 70% ceny sprzedaży! Możesz również znaleźć sklepy z antykami w Maine i innych stanach USA. Czy szukasz unikalnych kawałków lub mody vintage, jest sklep konsygnacyjny w pobliżu, który zaakceptuje twoje przedmioty.

Inną opcją dla sklepów konsygnacyjnych w pobliżu mnie jest Poshmark. Ta strona jest podobna do eBay lub Mercari, gdzie sprzedawcy wystawiają swoje przedmioty na sprzedaż. Kupujący przeglądają oferty i licytują przedmioty. Poshmark rozpoczął działalność jako strona z ubraniami i akcesoriami, ale od tego czasu rozszerzył swoje zasoby o biżuterię, sztukę i artykuły gospodarstwa domowego. Serwis oferuje 20% prowizji i ponad 100 milionów przedmiotów na sprzedaż.

Domy aukcyjne

Możesz sprzedać swoje stare rzeczy na aukcjach. Ale zanim zaczniesz wystawiać swoje rzeczy na sprzedaż, musisz wiedzieć, jak je dobrze sprzedać. Poniżej wymieniono kilka wskazówek, które pomogą Ci sprzedać swoje rzeczy w domach aukcyjnych. Po pierwsze, musisz dobrze udokumentować przedmioty. Napisz szczegółowy opis każdego elementu. Na przykład, jeśli sprzedajesz zabytkową skrzynię, musisz wspomnieć o producencie, dacie zakupu i cenie, jaką za nią zapłaciłeś. Jeśli musiałeś ją odrestaurować, wspomnij, że to zrobiłeś i zrób zdjęcia.

Następnie dowiedz się, w jaki sposób domy aukcyjne ogłaszają swoją sprzedaż. Wiele domów aukcyjnych reklamuje się w Internecie, ale możesz również odwiedzić kilka sprzedaży, aby zorientować się, w jaki sposób sprzedają swoje produkty. Należy szukać tych, które reklamują się w Internecie, a nie w gazetach. Dowiedz się, jaki jest wskaźnik sprzedaży. Dobry wskaźnik sprzedaży wynosi od 75 do 80 procent. Warto również wiedzieć, jakie są opłaty aukcjonera.

Jeśli lubisz kupować tanio, aukcja może być dobrym rozwiązaniem. Na lokalnej aukcji można uzyskać najlepszą możliwą cenę za swoje przedmioty. Te domy aukcyjne kupują wszystkie rodzaje przedmiotów, od antyków po odzież. Można je znaleźć w Internecie, w gazecie lub na Craigslist. Możesz nawet znaleźć jeden w pobliżu. Udział w aukcji to świetna zabawa.

eBay

Jeśli mieszkasz w pobliżu obszaru, w którym eBay kupuje antyki, możesz zastanawiać się, jak sprzedać swoje antyki bez wywoływania scen. Przede wszystkim musisz wycenić swoje antyki w sposób konkurencyjny. W tym celu musisz najpierw wykonać pewne badania, aby określić wartość swojego antyka i jego podobnych kawałków. Dodatkowo, identyfikacja antyków zajmie trochę czasu, więc należy zwrócić szczególną uwagę na oznaczenia, materiały i charakterystyczne cechy. Dodatkowo, należy zwrócić uwagę na wszelkie uszkodzenia lub wady.

Użycie właściwego słowa kluczowego jest bardzo ważne przy sprzedaży antyków. Właściwe słowo kluczowe dopasuje Twój przedmiot do terminów wyszukiwania kupujących. Nieprawidłowe słowa kluczowe mogą spowodować, że Twoje przedmioty zostaną źle sklasyfikowane. Jeśli użyjesz niewłaściwego słowa kluczowego, możesz skończyć sprzedając przedmiot, który w rzeczywistości nie jest antykiem. Lepiej jest użyć prawidłowego słowa kluczowego, niż ryzykować posiadanie fałszywego przedmiotu w serwisie eBay. To zapewni, że Twoja aukcja przyciągnie uwagę kupującego.

Innym sposobem na sprzedaż swoich antyków jest sprzedaż na Craigslist. Craigslist ma szeroką publiczność ludzi w Twojej okolicy i nie pobiera żadnych opłat za wystawienie lub sprzedaż. W przeciwieństwie do eBay, Craigslist nie pobiera opłat od kupujących za wystawienie i sprzedaż. Dodatkowo, możesz spotkać się z kupującym osobiście, jeśli nie chcesz wysyłać swoich antyków. Istnieją również inne strony podobne do eBay, które mogą zaoferować Ci szansę na sprzedaż Twoich antyków.

Bonanza: Wśród najszybciej rozwijających się rynków online, Bonanza jest świetną opcją dla sprzedawców znajdujących się blisko swojej okolicy. Chociaż większość ich kupujących pochodzi z USA, warto zauważyć, że 25% ruchu pochodzi z zagranicy. Bonanza nie pobiera opłat za wystawienie aukcji ani prowizji, ale zamiast tego bierze płaską 3,5% część całkowitej sprzedaży. Oferuje również reklamę poprzez Google ads za dodatkową opłatą 5,5%.

Sprzedaż nieruchomości

Większość sprzedaży nieruchomości, które odbywają się w Nowym Jorku są albo tag sprzedaży lub sprzedaży nieruchomości. Ludzie, którzy uczestniczą w tych sprzedaży może oczekiwać, aby znaleźć asortyment skarbów. Mogą nawet znaleźć książki za grosze! Jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem, jest to świetna okazja do znalezienia rzadkich książek po najniższych cenach! Niektóre z tych książek są nawet warte więcej niż to, za co zostały zakupione! I kto wie? Może nawet znajdziesz książkę, której szukałeś!

Proces tworzenia sprzedaży nieruchomości jest podobny do sprzedaży tagów, gdzie ekspert będzie wycenić każdy element i umieścić go na sprzedaży tagów. Będą one również zrobić wszystkie reklamy niezbędne. Firmy te będą miały kilku pracowników w obecności podczas sprzedaży i będzie płacić sprzedawcy po sprzedaży jest ponad. Procent prowizji wypłacanej menedżerowi sprzedaży tagów zależy od tego, ile przedmioty są warte i jak szybko się sprzedają. Będziesz chciał dostać się wcześnie na ogłoszeniach likwidacyjnych, abyś mógł dostać swoje ręce na najlepszych przedmiotach.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby robić zakupy na wyprzedażach nieruchomości, nie zapomnij sprawdzić, czy nie ma spadków cen. Czasami właściciele obniżają ceny o 25 procent lub więcej już drugiego dnia. Więc jeśli nie jesteś gotowy zapłacić za coś fortunę, równie dobrze możesz poczekać dzień lub dwa. Nigdy nie wiesz, co znajdziesz na wyprzedaży nieruchomości. Zawsze dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą przyjaciela lub członka rodziny.

Tag lub estate sale

Większość ludzi przychodzi na tag lub estate sale, aby kupić wiele różnych rzeczy. Niektórzy szukają antyków i dzieł sztuki, podczas gdy inni polują na ubrania i meble. Jeszcze inni szukają starych zabawek, futer i używanych narzędzi. Niektórzy ludzie przychodzą na okazje, ale wielu innych ma po prostu zbyt wiele rzeczy do przeniesienia. Sprzedaż metkowa to świetny sposób na pozbycie się starych przedmiotów, znalezienie wspaniałych skarbów, a nawet zarobienie trochę pieniędzy.

Sprzedaż tagów lub nieruchomości dla antyków pozwala ludziom na zakup przedmiotów bez konieczności osobistej wizyty. Jednak nadal zaleca się, aby przyjrzeć się każdemu przedmiotowi przed licytacją. Możesz chcieć sprawdzić autentyczność przedmiotu przed złożeniem oferty, a także ważne jest, aby porównać ceny. Możesz nie mieć czasu na sprawdzenie przedmiotów do czasu powrotu do domu, więc możesz przegapić dobrą ofertę.

Uczestnicząc w sprzedaży antyków, ważne jest, aby być przygotowanym na różne metody licytacji. Większość sprzedaży tagów lub nieruchomości jest prowadzona przez spadkobierców majątku, ale można również uczestniczyć w tym procesie. Sprzedaż nieruchomości może mieć również aukcję lub sprzedaż tagów. W przypadku sprzedaży z metką, pracownik działu sprzedaży nieruchomości otwiera przedmioty na licytację, podczas gdy sprzedaż z metką częściej obejmuje aukcję.

Sprzedaż tagów lub nieruchomości dla antyków działa podobnie jak wyprzedaż na podwórku, gdzie wszystko jest oznaczone ceną. Profesjonalny ekspert sprzedaży tagów będzie odpowiedzialny za ustalanie cen i reklamowanie przedmiotów, podczas gdy wielu pracowników będzie obecnych podczas sprzedaży. Następnie, sprzedawca płaci specjalista sprzedaży tagów prowizję w oparciu o szacunkową wartość przedmiotów. Jest to zwykle określane przez procent prowizji i szacowaną wartość przedmiotów.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top