Muzeum Kosmosu w San Cristobal de La Laguna, Teneryfie

Jeśli nigdy nie byłeś w Muzeum Kosmosu w San Cristobal de La Laguna, Teneryfie, to wiele tracisz. To futurystyczne i interaktywne miejsce oczaruje Cię swoimi licznymi eksponatami, w tym Plik Kamienie milowe lotu i Jednostki szkoleniowe wielu kosmicznych. Jeśli uwielbiasz zachwycające pokazy świetlne, to jest to punkt obowiązkowy.

Plik Kamienie milowe lot

Jeśli odwiedziłeś planetarium w Warszawie, to zapewne widziałeś już damski Oyster Perpetual Date. Model ten to osiemnastokaratowa złotówka. Został wykonany przez Hakima, szefa placówki, który zrobił prezent dla szefa. Hakima miała wnikliwość, by zauważyć wskazówkę sekundową i dostrzegła zegarek w swoim koncu.

Fascynujące jest obserwowanie astronautów startujących w kosmos. To muzeum ma wszystko, co trzeba wiedzieć o programie kosmicznym i historii formowania się Ziemi. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników historii. Eksponaty są idealnym miejscem do spędzenia dnia. To nie jest tylko muzeum, to miejsce, w którym można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi – fragment ten został przygotowany przez stronę .

Plik Breitling Orbiter 3

Breitling Orbiter 3 był pierwszym balonem, który obleciał świat non stop. Jego gondola jest obecnie eksponowana w Smithsonian Air and Space Museum w Waszyngtonie. Ta żółto-pomarańczowa konstrukcja została zbudowana przez firmę Cameron Balloons, która wykorzystała połączenie technologii gorącego powietrza i helu. Jego koperta z nylonowej tkaniny została uszczelniona szczelną membraną helową i pokryta aluminiową powłoką. Uzyskana w ten sposób konstrukcja zapewniała maksymalną stabilność wysokościową i temperaturową przy jednoczesnym minimalnym zużyciu helu i propanu.

Nowość w Muzeum, Plik Breitling Orbiter 3, to obowiązkowa pozycja dla miłośników nauki. Jest to fantastyczny przykład postępu technologicznego. W ciągu zaledwie kilku godzin dowiesz się o kosmosie więcej, niż kiedykolwiek wydawało Ci się możliwe. Będziesz mógł również zbliżyć się do najnowszych modeli statków kosmicznych.

Pierwsza potega

W Muzeum Kosmologii Pierwsza Potega zwiedzający poznają historię podróży kosmicznych i odkrywania wszechświata. Są to ważne czynniki wpływające na obecnośd ludzkości w kosmosie. Obejmuje ona badanie, używanie i eksploatację zasobów kosmicznych. Obejmuje również rozwój militarzacj i urzeczywistnianej.

Wysoki na 127 m clădire Pirelli jest centralnym punktem muzeum, w którym mieści się również planetarium. Ta fascynująca atrakcja znajduje się w mieście Toruń. Budynek został zaprojektowany przez wloskiego architekta Gio Pontiego, redaktora naczelnego magazynu sztuki architektonicznej. Mieszkał on w przebudowanym przez siebie po pożarze budynku, w którym miał miejsce do eksponowania swoich reliktów.