507 Antyki

507 Antyki

Jeśli planujesz kupić antyk w 507 Antyki, oto kilka informacji, które musisz wiedzieć. Dowiedz się, gdzie dokładnie znajduje się 507 Antyki. Podadzą Ci ich miasto, stan i kod pocztowy. Jest to ważne, ponieważ być może będziesz musiał jechać kilka mil, aby je znaleźć. Gdy już znasz ich dokładną lokalizację, możesz rozpocząć poszukiwania. Ta strona jest obsługiwana przez Kathy’s Antiques, ale możesz również odwiedzić ich w ich salonie.

Przedstawiamy artykuł, który jest owocem wspólnych działań z borntotravel.pl

Kathy’s Antiques

Jeśli szukasz autentycznych, wysokiej jakości antyków, nie szukaj dalej niż Kathy’s Antiques. Znajdujący się w Elkton, KY, przy 507 E. Main St. sklep specjalizuje się w szerokiej gamie przedmiotów z różnych epok. Znajdziesz tu wszystko, od ubranek dziecięcych po jedwabne wzory, a także ręcznie robione rękodzieła, prezenty i wiele innych. Jest to jeden z antykwariatów, który zdecydowanie warto odwiedzić, nawet jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie antyków.

Five O Seven Antiques

Jeśli szukasz wysokiej klasy stołu do jadalni, powinieneś zajrzeć do Five O Seven Antiques w Toronto. Firma oferuje oszałamiającą kolekcję europejskich antyków. Sklep posiada salon wystawowy o powierzchni 35 000 stóp kwadratowych, w którym można obejrzeć nowe przesyłki, elementy architektoniczne i akcesoria ogrodowe. Kompetentny personel pomoże Ci zdecydować, które meble i akcesoria są najlepsze dla Twojego domu. Jest to fantastyczne miejsce na zakup antyków do domu i może być świetnym sposobem na stworzenie stylowej przestrzeni.

Elizabeth dorastała w Quebecu i przeniosła się do Toronto, gdy miała piętnaście lat. Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie w Toronto, a następnie wróciła do pracy w Five O Seven Antiques. Elizabeth pracowała w Sotheby’s i Five O Seven Antiques, jednocześnie kończąc studia licencjackie. Miała szczęście, że w Humber znalazła program, który przygotował ją do pracy w przemyśle artystycznym. Podczas studiów Elizabeth odbyła praktyki w Oakville Museum i Ministerstwie Kultury, a także koordynowała ogólnomiejskie wydarzenia kulturalne, takie jak Open Doors Oakville. Po ukończeniu szkoły została zatrudniona na swoim pierwszym stanowisku i nadal współpracuje z miastem Quesnel.

507 Antiques

W dzielnicy Riverdale w Toronto znajduje się salon 507 Antiques. Firma ta specjalizuje się w europejskich antykach z XVIII i XIX wieku. Założona w 1989 roku firma 507 Antiques rozpoczęła działalność jako sklep przy King Street East, gdzie specjalizowała się w ozdobach ogrodowych i architektonicznych. Dziś jego salon zajmuje 35 000 stóp kwadratowych i zatrudnia 3 osoby. Obecnie nie ma planów rozszerzenia działalności sklepu na inne części GTA.

Jest kilka korzyści z odwiedzenia tego salonu. Jego obszerny inwentarz antyków jest przytłaczający. Jego personel jest uprzejmy i kompetentny, i można oczekiwać doskonałej obsługi i produktów wysokiej jakości. Możesz nawet wysłać e-mailem zdjęcia przedmiotów do obejrzenia przed podjęciem ostatecznej decyzji. Można również uzyskać porady dotyczące umeblowania na zamówienie i usługi renowacji. Można nawet przynieść w zabytkowym kawałku do oceny i renowacji. Personel w tym miejscu z przyjemnością pomoże Ci znaleźć idealny element do Twojego domu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top