Fallout 76 Walkthrough – Antyki 76

Fallout 76 Walkthrough - Antyki 76

Zjazd 76 na I-65 na północ od Columbus w stanie Indiana jest miejscem, do którego należy udać się po antyki. Jest to największe centrum wyprzedażowe antyków w promieniu setek mil, więc jeśli szukasz specjalnego prezentu, rzadkiego przedmiotu do kolekcjonowania lub czegoś trochę nietypowego, to jest to miejsce, do którego powinieneś się udać. Wybór przedmiotów zmienia się niemal codziennie i nigdy nie wiadomo, co się znajdzie.

Z dumą prezentujemy treść stworzoną na zamówienie portalu chiny.org

Appalachian Antiques pojawia się w Fallout 76

W Fallout 76 gracz może udać się do Appalachian Antiques w regionie Cranberry Bog. Gracze mogą uzyskać dostęp do tych lokacji poprzez postępy w głównej fabule gry lub mogą wykonać Side Questy, które nagradzają specjalne przedmioty. W tym poradniku do Fallout 76 przejdziemy przez lokację i czego się po niej spodziewać. Po pierwsze, sam sklep jest mały i bardzo ciemny. W rzeczywistości jest tak mały, że będziesz musiał przeczołgać się pod łóżkiem, aby uzyskać do niego dostęp. Kolejna lokacja to malutki ganek przed sklepem, gdzie znajdziesz Power Armor Spawn.

Po wykonaniu zadania Recruitment Blues będziesz mógł znaleźć Appalachian Antiques nawigując do siedziby Brotherhood of Steel. Dzięki temu uzyskasz dostęp do mapy okolicy oraz listy wszystkich pobliskich transponderów. Pierwszego transpondera będziesz mógł użyć na małym posterunku strażniczym na południowy wschód od Appalachian Antiques.

Exit 76 Antique Mall to największy outlet antyków w promieniu setek mil

Jeśli szukasz nowego miejsca do zakupu unikalnych, trudnych do znalezienia przedmiotów kolekcjonerskich, Exit 76 Antiques Mall jest miejscem, do którego należy się udać. To centrum wyprzedażowe z siedzibą w Indianie znajduje się przy I-65 w pobliżu zjazdu na Edinburgh. Posiada ponad 600 stoisk i 360 sprzedawców oferujących ponad pięć milionów unikalnych przedmiotów z przeszłości. Możesz nawet stworzyć listę życzeń, aby zapisać swoje ulubione przedmioty na później.

Pence Group LLC jest właścicielem Exit 76 Antique Mall. Wartość sklepu z antykami wynosi od pięciu do dwudziestu pięciu milionów dolarów. W sklepie pracuje piętnastu pracowników, a Pence ma powiązania z polityką Indiany. Pence jest bratem wiceprezydenta Mike’a Pence’a i jest członkiem Great America PAC. Korporacja ta jest właścicielem dwóch centrów handlowych z antykami w Indianie, jednego w rejonie Indianapolis, a drugiego w Chicago, Illinois.

Właściciel Exit 76 Antique Mall nie sprzedaje własnych przedmiotów, ale uwielbia zakupy i udziela porad odwiedzającym. Najlepsze oferty można tu również uzyskać płacąc gotówką. W centrum handlowym znajduje się również bankomat, a personel ma pomocne informacje dla osób robiących zakupy po raz pierwszy. To świetne miejsce na zakup antyków, więc koniecznie sprawdź!

Stołek barowy New Antiques

Stołek barowy New Antiques 76 został zaprojektowany przez Marcela Wandersa, współzałożyciela holenderskiej marki designerskiej Moooi. Nazwa to gra holenderskiego słowa oznaczającego piękny, z naciskiem na kolor i zabawę. Prace Wandersa przyniosły mu wiele nagród, w tym Elle Deco Designer of the Year i Design Excellence. Ten wyjątkowy stołek będzie ozdobą każdego domu.

Stołek barowy New Antiques ma design retro z odrobiną nowoczesnej innowacji. Stołek ten występuje w dwóch wersjach, niskiej (66 cm) i wysokiej (76 cm). Posiada podnóżek i wygodne siedzisko, a także karbowany podnóżek dla dodatkowej przyczepności. To świetny wybór do baru, a dostępny jest w kolorach: czarnym, jasnoszarym i białym.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top