Gdzie znaleźć antyki na 30a Florydzie

Czy statki muzealne mogą być reaktywowane?

Czy szukasz skarbu, czy po prostu czegoś wyjątkowego, możesz to znaleźć na 30A. Odwiedź miejsca takie jak Destin Antique Mall lub Willow Boutique, aby znaleźć unikalne przedmioty i bibeloty. Możesz też zatrzymać się w jednym z wielu sklepów z antykami, takich jak Kitchen Garden Books, Tracery Interiors lub Willy House w Rosemary Beach. Na 30A naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!

Destin Antique Mall

Jeśli szukasz świetnego miejsca na zakup zabytkowych skarbów, Destin’s Smith Antique Mall jest miejscem, do którego powinieneś się udać. To miejsce posiada jedno z największych centrów handlowych z antykami w kraju. Z 25 000 stóp kwadratowych przestrzeni, Smith’s jest wypełniony skarbami w stylu vintage, najwyższej klasy kolekcjami i współczesnymi skarbami. Mieszkańcy Destin i goście uwielbiają zakupy w Smith’s. Można tu znaleźć wszystko, od greckich posągów po rzadkie, duże meble antyczne.

Będąc w Destin Antique Mall, nie zapomnij zatrzymać się w Flutterby Antiques and Gifts, znajdującym się przy 209 Main Street. Ten otwarty od 15 lat sklep oferuje ręcznie wybierane antyki i oryginalne dzieła sztuki. Właścicielka, Michele Sandstead, jest dumna z tworzenia pięknych winiet i pomagania kolekcjonerom w znalezieniu poszukiwanych przez nich przedmiotów. Nic dziwnego, że wielu klientów okrzyknęło Flutterby najładniejszym antykwariatem w mieście. Sklep oferuje również kalejdoskopy na zamówienie wykonane z zabytkowych drobiazgów i biżuterii.

Willow Boutique

W Rosemary Beach, FL, można znaleźć wspaniałą kolekcję zabytkowych elementów i jedynych w swoim rodzaju kawałków w Willow Boutique. Jego siostrzane sklepy w Seaside i Inlet Beach to świetne miejsce na wyjątkowe prezenty dla przyjaciół i rodziny. Aby uzyskać najlepszy wybór unikalnych skarbów, odwiedź wszystkie trzy lokalizacje. Poniżej wymieniono niektóre z przedmiotów, które można znaleźć w Willow Boutique.

W dzielnicy handlowej 30A znajduje się wiele linii designerskich. Możesz przeglądać kolekcje Isabel Marant, Raquel Allegra, MadeWorn i innych. Znajdziesz tu również oryginalne dzieła sztuki i ceramikę, a także ekskluzywne meble domowe. Dla miłośników sztuki jest Galeria Curate 30a. Znajdziesz tu rzeźby przedstawiające owoce tropikalne i sceny z plaży, a także prace uznanych na całym świecie i początkujących artystów.

Kitchen Garden Books

Jeśli chodzi o antyki, 30a na Florydzie ma wiele możliwości wyboru. Days Gone By, znajdujące się w Grayton Beach, jest jednym z takich miejsc. W przypadku książek, Kitchen Garden Books specjalizuje się w starych wydaniach sprzed I wojny światowej. Inne sklepy w okolicy to Lily Pads i Brooks Manor Antiques. A jeśli chcesz być jeszcze bardziej lokalny, zawsze możesz znaleźć Days Gone By.

Tracery Interiors

Jeśli kochasz wygląd tropikalnego zacisza, to pokochasz kolekcję mebli i dekoracji w Tracery Interiors. Każdy pokój ma inną kolorystykę i styl, ale wszystkie łączy spokojna, neutralna kolorystyka. Aby dodać odrobinę koloru, projektanci wybrali poduszki i dzieła sztuki. Znajdziesz tu również szeroki wybór mebli do domu. Inne lokalizacje sklepu znajdują się w Inlet Beach i Rosemary.

Ten sklep w Rosemary Beach, FL, oferuje wyjątkowe akcesoria i antyczne meble. Wiele z tych przedmiotów znalazło się w takich magazynach jak Vanity Fair i House Beautiful. Sklep oferuje również hiszpańskie tapas, które są doskonałym dodatkiem do eklektycznego wystroju, jaki można znaleźć w Tracery Interiors. Zespół projektantów wnętrz gościł w wielu czasopismach, w tym Traditional Home i Better Homes and Gardens, a także oferuje szereg usług dekoratorskich.

Adaro Art

Adaro Art and Design Gallery to galeria w Grayton Beach, w której można podziwiać dzieła lokalnych i krajowych artystów. Właścicielem tej galerii jest Francisco Adaro. Jest on bratankiem Luciano Polverigiani i krewnym Ernesto Morales. Prace Adaro były wystawiane na międzynarodowych wystawach zbiorowych i pokazach jednoosobowych w wiodących instytucjach. Został wybrany do programu artysta roku 2015 i ma przedstawicielstwo we Francji, Argentynie i USA.

Miłośnicy sztuki znajdą wyjątkowe dzieła sztuki w Adaro Art. Znajduje się w The Shops at the HUB na 30A w Watersound, FL, ten butik zawiera sztukę od artystów o międzynarodowym uznaniu. Różnorodny wybór przedmiotów w sklepie obejmuje obrazy, rzeźby, biżuterię, artykuły gospodarstwa domowego i ilustrowane prace lokalnych artystów. Znajdziesz tu również szeroki wybór sztuki na sprzedaż, od tradycyjnej po współczesną.