Pięć punktów w Jacksonville, FL

Kupno zegara przypominającego antyk

Odwiedź pięć punktów w Jacksonville, FL, aby znaleźć wspaniałe oferty na zabytkowe meble i inne przedmioty. Istnieje wiele różnych sklepów z antykami w okolicy, w tym San Marco, Riverside Arts Market, Fans & Stoves Antique Mall i 5 Points Vintage. Znajdziesz tam wszystko, od zabytkowych mebli po pamiątki i nie tylko. Oto kilka z naszych ulubionych:

San Marco

Pięć punktów to miejska dzielnica z architekturą inspirowaną stylem śródziemnomorskim i bulwarami obsadzonymi palmami. Położone zaledwie dziewięć minut od centrum Jacksonville, te dzielnice oferują niedrogie mieszkania i łatwy dojazd do pracy. Odwiedzający ten obszar mogą cieszyć się tętniącym życiem placem San Marco i przeglądać ekskluzywne sklepy w sąsiednim centrum St. Johns Town Center. Johns Town Center. W mieście znajdują się takie sklepy jak Coach, Brooks Brothers, Tiffany & Co. i Nordstrom, nowicjusz.

Most Fuller Warren Bridge przecina rzekę St. Johns, tuż na zachód od centrum Jacksonville. Five Points Vintage znajduje się po wschodniej stronie mostu. Pobliski San Marco znajduje się po południowej stronie rzeki, po drugiej stronie mostu. Warto odwiedzić oba sklepy z antykami, aby poznać historię i kulturę Jacksonville. Sklepy w 5 Points Vintage mają bogactwo unikalnych przedmiotów na każdy gust.

Riverside Arts Market

Riverside Arts Market to tętniący życiem rynek na świeżym powietrzu, na którym można spotkać lokalnych artystów, rzemieślników, muzyków i nie tylko. Oprócz sprzedawców dzieł sztuki i rzemiosła, są tam również sprzedawcy żywności i rozrywki na żywo. To świetny sposób na wspieranie lokalnych firm i cieszenie się atmosferą centrum miasta. Można tu znaleźć wyjątkowe przedmioty do kupienia, a także dowiedzieć się o historii okolicy. Udział w rynku jest bezpłatny, a w jego pobliżu znajdują się również bezpłatne parkingi.

Riverside Arts Market, znany również jako RAM, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc zakupów w Jacksonville. Gości ponad 4,000 odwiedzających w soboty od 10 rano do 3 po południu i jest idealny dla całej rodziny. Możesz kupić lokalne dzieła sztuki, wyroby rzemieślnicze i produkty podczas zakupów w tej dzielnicy. Scena gastronomiczna i rozrywkowa Riverside nie ma sobie równych. Możesz spróbować najlepszych potraw w mieście, odwiedzając Riverside Arts Market.

Fans & Stoves Antique Mall

Szukasz alternatywnych dróg, aby dostać się do Fans & Stoves Antique Mall w Downtown Jacksonville? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce! Moovit to darmowa aplikacja tranzytowa, która ułatwia planowanie podróży, znalezienie najlepszego czasu na złapanie autobusu i sprawdzenie najbliższych stacji. Uzyskaj wskazówki do Fans &; Stoves Antique Mall w Jacksonville za pomocą Moovit.

Visitors Center jest jedną z najpopularniejszych atrakcji w centrum Jacksonville i można tu znaleźć wspaniałą kolekcję antyków. Centrum handlowe ma ponad 35 dealerów sprzedających antyki i jest otwarte od poniedziałku do soboty od 10 rano do 6 wieczorem. Jest również otwarte w niedziele, kiedy jeszcze łatwiej jest robić zakupy. Znajduje się również w pobliżu Memorial Park, pięcioakrowego parku publicznego wzdłuż rzeki St. Johns.

5 Points Vintage

Jeśli jesteś fanem zakupów w stylu vintage, 5 Points w Jacksonville jest zdecydowanie miejscem, do którego powinieneś się udać. To duże centrum handlowe w stylu vintage oferuje mnóstwo uroczych i unikalnych elementów. Regularnie upuszczają meble, wystrój i ubrania, a także są znane z pięknej kurateli. W okolicy, która w innych przypadkach jest niezwykle neutralna, 5 Points ma wiele do zaoferowania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i każdy może znaleźć coś, co sprawi, że poczuje się wyjątkowo.

Jeśli szukasz wyjątkowego sklepu z antykami, to trafiłeś we właściwe miejsce. Znajdujący się na Lomax Street, 5 Points Vintage oferuje przedmioty od ponad 20 dealerów antyków. Sklep jest popularny ze względu na duży zasób zabytkowych przedmiotów z Florydy i Jacksonville, w tym biletów kolejowych z dawnej stacji Union Station. W 5 Points Vintage można nawet znaleźć historyczne pocztówki z Jacksonville – lub zabytkowe zdjęcie lokalnego punktu orientacyjnego.