Jak znaleźć antyki i sklep konsygnacyjny w Saskatoon

Remember When Antiques & Collectibles

Pierwszym krokiem do założenia sklepu z antykami i konsygnacjami w Saskatchewan jest trochę badań. Jeśli jesteś lokalnym, jesteś prawdopodobnie świadomy znaczenia badań. Istnieje kilka sposobów, aby szukać okazji. Wśród nich jest przeglądanie stron internetowych podobnych firm. Gdy już znajdziesz taką, która Ci się podoba, sprawdź jej strony w mediach społecznościowych. Znajdziesz tam mnóstwo informacji.

Consignment shop

Przez kilka dekad 33rd Street Market w Saskatoon, Saskatchewan był domem dla wielu różnych sklepów, w tym vintage i dealerów antyków. Rynek 33rd Street wyrósł z biznesu opartego na społeczności, który obsługiwał towary 15 małych firm. Przez lata obszar ten stał się centrum towarów rzemieślniczych i antyków. Do tej eklektycznej mieszanki dołączył jednak nowy dodatek: antykwariat z siedzibą w Saskatoon, który niedawno został zmuszony do przeniesienia swojej siedziby z powodu przebudowy centrum handlowego.

The Antique Barn to duża przestrzeń, na dwóch piętrach mieści się wielu sprzedawców przedmiotów w stylu vintage. Efemerydy i pamiątki konkurują o miejsce z przedmiotami zabytkowymi. Oprócz mebli, Vintage Barn posiada 6,000 stóp kwadratowych powierzchni handlowej i zawiera przedmioty od ponad 35 dealerów antyków, w tym książki, zabytkowe przedmioty kolekcjonerskie, ceramikę i pościel dziedziczną. Oprócz antyków, Vintage Barn oferuje również zabytkowe meble domowe i sprzęt, a także stronę internetową z ich wyrobami.

Na dwóch piętrach znajdują się antyki i przedmioty w stylu vintage, a ponad 50 sprzedawców dzieli się ośmioma tysiącami stóp kwadratowych. W tym wyjątkowym miejscu znajduje się pchli targ na świeżym powietrzu, gdzie w weekendy więcej sprzedawców przynosi swoje wyroby na sprzedaż. Wewnętrzny pchli targ oferuje szeroki wybór towarów w stylu vintage i antycznych. Sklep posiada również ceramikę i znaleziska z gospodarstwa. Większość sprzedawców w Antiques 33rd Street to Kanadyjczycy, więc spodziewaj się, że będziesz musiał trochę poczekać, jeśli planujesz częste wizyty.

Antyki

Kiedy cztery lata temu zamknięto Great West Warehouse, 33rd Street Saskatoon stała się centrum lokalnych antyków. Ulica, granicząca z dzielnicami Saskatoon – Mayfair, Caswell Hill i Hudson Bay Park, stała się domem dla eklektycznej mieszanki sklepów z antykami, starociami i wyrobami rzemieślniczymi. Niedawno przeniósł się tu handlarz antykami, który jest teraz częścią tej kwitnącej okolicy.

Meble z odzysku

Kiedy cztery lata temu zamknięto Great West Warehouse, mieszkańcy dzielnicy zwrócili się w stronę antykwariatów przy 33rd Street. Na jego miejscu wyrosła kolekcja sklepów z antykami i vintage, w tym lokalny sklep, który naprawia antyki. W tym sklepie dostępne są meble z odzysku, w tym meble wykonane z przetworzonego plastiku. A ceny są niewiarygodnie przystępne. Sklep jest również otwarty siedem dni w tygodniu i jest świetny do odbioru, dostawy i odbioru.

The Vintage Market ma ponad 7000 stóp kwadratowych i ponad 70 sprzedawców sprzedających zabytkowe meble, przedmioty z odzysku i zabytkowe książki, komiksy, szkło i wystrój. Niektórzy sprzedawcy organizują wyskakujące rynki w niedziele. A ponieważ jest tak wielu sprzedawców w jednym miejscu, jest to świetne miejsce, aby spotkać rzemieślników i przejrzeć ich dzieła. Na tym rynku można również znaleźć wiele przedmiotów pochodzących z recyklingu.

Rynek Antyków na 33rd Street Saskatoon ma szeroki wybór ciekawych przedmiotów w przystępnych cenach. Możesz nawet udać się na Swap Meet tego samego dnia, więc możesz zabrać ze sobą swoje nowe znaleziska. Chociaż rynek nie jest znany z antyków, sklep nadal ma duży wybór mebli, wystroju wnętrz i innych przedmiotów.

Streetwear

Renesans dzielnicy Avenue I w centrum Saskatoon przyniósł wzrost liczby modnych i unikalnych sklepów. Na przykład Kicks n’ Fits, zlokalizowany przy 33rd i Broadway, oferuje miejską odzież uliczną od lokalnej marki Toon Town, która wykorzystuje historyczne zdjęcia. Jest tam również ekskluzywna marka z Montrealu, Success. Poza specjalizacją w towarach z recyklingu, sklep oferuje również przedmioty w stylu vintage i ręcznie robione przez lokalnych rzemieślników.

Wiele sklepów z artykułami vintage i rzemieślniczymi znajduje się obecnie przy 33rd Street West w Saskatoon. Ulica ta, która graniczy z dzielnicami Mayfair, Caswell Hill i Hudson Bay Park, stała się jednym z najbardziej eklektycznych pasów handlowych w mieście. W ciągu ostatnich kilku dekad powstało tu wiele sklepów z antykami i starociami, a nowo przeniesiony antykwariat przeniósł eklektyczną atmosferę tej historycznej ulicy do innej dzielnicy.