Clinton St Antiques on 1st Street Milwaukee

Clinton St Antiques on 1st Street Milwaukee

Jeśli jesteś fanem antyków, to masz szczęście, bo Milwaukee jest domem dla kilku wspaniałych sklepów z antykami. Podczas gdy polowanie na te kawałki może brzmieć jak trudne zadanie, to nie jest. Możesz kupić przedmioty z tych sklepów bez konieczności polowania na nie lub zawracania sobie głowy pozwoleniami na polowanie. A najlepsze jest to, że nie musisz być myśliwym, aby cieszyć się dniem zakupów!

Clinton Street Antiques

Aby uzyskać niesamowity wybór antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, odwiedź Clinton St. Antiques na 1st Street Milwaukee. Możesz podarować kartę podarunkową do Clinton Street Antiques lub użyć swojej karty kredytowej – te słowa są twórczością specjalistów strony . Biuro korporacyjne Clinton Street Antiques znajduje się przy 1110 S 1st St, Milwaukee, WI 53204. Aby uzyskać wskazówki, zobacz mapę poniżej. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć Clinton St Antiques, zobacz, czy oferują Giftly.

Ludzie w Clinton St. Antiques na 1st Street są pasjonatami antyków i mili w kontaktach. Możesz znaleźć wszystko, czego szukasz, od najbardziej niezwykłych antyków po piękne, zabytkowe meble. W tym wyjątkowym, milwaukeeńskim sklepie jest tak wiele antyków i przedmiotów kolekcjonerskich na sprzedaż, że możesz spędzić godziny na szukaniu. Będąc tam, możesz również sprawdzić przedmioty wystawione online, a nawet porozmawiać z samymi właścicielami sklepu.

Trzeci punkt widzenia

Sklep przy 1134 S. 1st Street w Milwaukee, Wisconsin, mieści 45 lokalnych rzemieślników, którzy sprzedają antyki, przedmioty kolekcjonerskie i zabytkowe. Nazwa sklepu to gra z trzema różnymi dzielnicami Milwaukee: Third Point, Fourth Point i Fifth Point. Eklektyczny wybór przedmiotów w sklepie odzwierciedla eklektyzm miasta. Sklep jest własnością lokalną i oferuje unikalne doświadczenie zakupowe.

Sklep nie jest duży, ale jest pełen wspaniałych przedmiotów. Jest wiele poziomów do robienia zakupów i wiele osób mówi, że znajduje tam ukryte skarby. Przyjmują karty kredytowe i Giftly, a nawet można płacić telefonem. Niezależnie od rodzaju płatności, sklep akceptuje Apple Pay i Google Pay. Sklep jest otwarty codziennie od 10 rano do 19 wieczorem. Akceptuje wszystkie główne karty kredytowe.

Antique Center-Walker’s Point

Być może zastanawiasz się, jak zdobyć kartę podarunkową do Antique Center-Walker’s Point w Milwaukee, WI. Jeśli przeszukiwałeś Yelp pod kątem lokalnych firm, zobaczysz, że ta lokalizacja zajmuje wysokie miejsce w rankingu Antyków w Milwaukee. Istnieje również poręczne narzędzie online o nazwie Giftly, które pozwala wysłać pieniądze do tej firmy w Milwaukee bez konieczności odwiedzania sklepu. Możesz nawet użyć Giftly do wysłania elektronicznej karty podarunkowej. W ten sposób nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twojemu odbiorcy zabraknie funduszy, gdy będzie chciał dokonać zakupu.

Oprócz głównego piętra, Antique Center-Walker’s Point jest domem dla Clocktower Antique Collective, grupy siedmiu weteranów sprzedaży, którzy pracowali w lokalnych sklepach z antykami przez wiele lat. Clocktower oferuje eklektyczne towary od artykułów gospodarstwa domowego do biżuterii i odzieży. Placówka ta przestrzega wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz czuć się pewnie kupując w sklepie unikalny przedmiot.

Jeśli szukasz sklepu z antykami w Milwaukee, nie przegap Antique Center-Walker’s Point na pierwszej ulicy. Znajduje się ono przy 1134 S 1st Street, Milwaukee, Wisconsin 53204. Na 1st Street znajduje się wiele różnych typów sklepów z antykami, ale prawdopodobnie znajdziesz coś, co pasuje do Twojego stylu. Przy tak wielu różnych rodzajach antyków i przedmiotów kolekcjonerskich dostępnych do kupienia, ważne jest, aby zrobić trochę badań przed podjęciem decyzji, który z nich odwiedzić.

Grafton skarbnica antyków

Jeśli szukasz wyjątkowego i interesującego miejsca do znalezienia antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, Grafton jest idealnym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań. W historycznym mieście Grafton, lokalną skarbnicą antyków jest Wayside Inn. Sekcja antyków w sklepie jest podzielona pomiędzy różne rodzaje antyków, w tym Flow Blue China, meble Art Deco, efemerydy i książki. Na szczególną uwagę zasługuje dział Vintage Magazines.

Będąc w mieście w weekend, warto skorzystać z pchlego targu, który jest otwarty siedem dni w tygodniu od kwietnia do grudnia. Z ponad setką sprzedawców antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, pchli targ ma coś dla każdego rodzaju kolekcjonera. Dla tych, którzy wolą przeglądać towary, możesz kupić bony upominkowe dla lokalnych rzemieślników.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top