Clinton St Antiques on 1st Street Milwaukee

Clinton St Antiques on 1st Street Milwaukee

Jeśli jesteś fanem antyków, to masz szczęście, bo Milwaukee jest domem dla kilku wspaniałych sklepów z antykami. Podczas gdy polowanie na te kawałki może brzmieć jak trudne zadanie, to nie jest. Możesz kupić przedmioty z tych sklepów bez konieczności polowania na nie lub zawracania sobie głowy pozwoleniami na polowanie. A najlepsze jest to, że nie musisz być myśliwym, aby cieszyć się dniem zakupów!

Clinton Street Antiques

Aby uzyskać niesamowity wybór antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, odwiedź Clinton St. Antiques na 1st Street Milwaukee. Możesz podarować kartę podarunkową do Clinton Street Antiques lub użyć swojej karty kredytowej. Biuro korporacyjne Clinton Street Antiques znajduje się przy 1110 S 1st St, Milwaukee, WI 53204. Aby uzyskać wskazówki, zobacz mapę poniżej. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć Clinton St Antiques, zobacz, czy oferują Giftly.

Ludzie w Clinton St. Antiques na 1st Street są pasjonatami antyków i mili w kontaktach. Możesz znaleźć wszystko, czego szukasz, od najbardziej niezwykłych antyków po piękne, zabytkowe meble. W tym wyjątkowym, milwaukeeńskim sklepie jest tak wiele antyków i przedmiotów kolekcjonerskich na sprzedaż, że możesz spędzić godziny na szukaniu. Będąc tam, możesz również sprawdzić przedmioty wystawione online, a nawet porozmawiać z samymi właścicielami sklepu.

Trzeci punkt widzenia

Sklep przy 1134 S. 1st Street w Milwaukee, Wisconsin, mieści 45 lokalnych rzemieślników, którzy sprzedają antyki, przedmioty kolekcjonerskie i zabytkowe. Nazwa sklepu to gra z trzema różnymi dzielnicami Milwaukee: Third Point, Fourth Point i Fifth Point. Eklektyczny wybór przedmiotów w sklepie odzwierciedla eklektyzm miasta. Sklep jest własnością lokalną i oferuje unikalne doświadczenie zakupowe.

Sklep nie jest duży, ale jest pełen wspaniałych przedmiotów. Jest wiele poziomów do robienia zakupów i wiele osób mówi, że znajduje tam ukryte skarby. Przyjmują karty kredytowe i Giftly, a nawet można płacić telefonem. Niezależnie od rodzaju płatności, sklep akceptuje Apple Pay i Google Pay. Sklep jest otwarty codziennie od 10 rano do 19 wieczorem. Akceptuje wszystkie główne karty kredytowe.

Antique Center-Walker’s Point

Być może zastanawiasz się, jak zdobyć kartę podarunkową do Antique Center-Walker’s Point w Milwaukee, WI. Jeśli przeszukiwałeś Yelp pod kątem lokalnych firm, zobaczysz, że ta lokalizacja zajmuje wysokie miejsce w rankingu Antyków w Milwaukee. Istnieje również poręczne narzędzie online o nazwie Giftly, które pozwala wysłać pieniądze do tej firmy w Milwaukee bez konieczności odwiedzania sklepu. Możesz nawet użyć Giftly do wysłania elektronicznej karty podarunkowej. W ten sposób nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twojemu odbiorcy zabraknie funduszy, gdy będzie chciał dokonać zakupu.

Oprócz głównego piętra, Antique Center-Walker’s Point jest domem dla Clocktower Antique Collective, grupy siedmiu weteranów sprzedaży, którzy pracowali w lokalnych sklepach z antykami przez wiele lat. Clocktower oferuje eklektyczne towary od artykułów gospodarstwa domowego do biżuterii i odzieży. Placówka ta przestrzega wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz czuć się pewnie kupując w sklepie unikalny przedmiot.

Jeśli szukasz sklepu z antykami w Milwaukee, nie przegap Antique Center-Walker’s Point na pierwszej ulicy. Znajduje się ono przy 1134 S 1st Street, Milwaukee, Wisconsin 53204. Na 1st Street znajduje się wiele różnych typów sklepów z antykami, ale prawdopodobnie znajdziesz coś, co pasuje do Twojego stylu. Przy tak wielu różnych rodzajach antyków i przedmiotów kolekcjonerskich dostępnych do kupienia, ważne jest, aby zrobić trochę badań przed podjęciem decyzji, który z nich odwiedzić.

Grafton skarbnica antyków

Jeśli szukasz wyjątkowego i interesującego miejsca do znalezienia antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, Grafton jest idealnym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań. W historycznym mieście Grafton, lokalną skarbnicą antyków jest Wayside Inn. Sekcja antyków w sklepie jest podzielona pomiędzy różne rodzaje antyków, w tym Flow Blue China, meble Art Deco, efemerydy i książki. Na szczególną uwagę zasługuje dział Vintage Magazines.

Będąc w mieście w weekend, warto skorzystać z pchlego targu, który jest otwarty siedem dni w tygodniu od kwietnia do grudnia. Z ponad setką sprzedawców antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, pchli targ ma coś dla każdego rodzaju kolekcjonera. Dla tych, którzy wolą przeglądać towary, możesz kupić bony upominkowe dla lokalnych rzemieślników.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top