Antyki na X Street w Sacramento

Jeśli szukasz trochę antyków na X Street w Sacramento, to przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, gdzie iść i co robić. Znajdziesz tu kilka miejsc, w których możesz zrobić zakupy starych przedmiotów, w tym The Antique Company Inc, The Antique Faire i Summer Porch. Ponadto sprawdź inne sklepy na X Street, aby uzyskać więcej inspiracji. Ten artykuł wyjaśni również, jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę.

The Antique Company Inc

The Antique Company Inc to lokalny sklep z szerokim wyborem europejskich antyków, oświetlenia i przedmiotów kolekcjonerskich. Oferują również szeroki wybór francuskich, włoskich i niemieckich przedmiotów. Ważne jest, aby sprawdzić ich stronę internetową, aby upewnić się, że mają to, czego szukasz. Po znalezieniu przedmiotów, które chcesz, możesz rozpocząć proces odnawiania lub przywracania swojego domu. Istnieje wiele korzyści z odwiedzenia sklepu, aby zrobić zakupy dla antyków.

Znajdujący się w Sacramento w Kalifornii The Antique Company Inc. to duża przestrzeń zajmowana przez ponad 300 sprzedawców. Sklep znajduje się naprzeciwko słynnego Sacramento Antique Faire, na którym spotyka się 300 sprzedawców antyków z całego świata. Pracownicy sklepu wyraźnie kochają antyki. Sklep jest zorganizowany i łatwy w nawigacji, a oni mają tysiące fantastycznych przedmiotów do wyboru. Mają nawet unikalne ciekawostki do zaoferowania kupującym. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego stołu, czy bardziej współczesnego elementu, znajdziesz go w The Antique Company Inc.

The Antique Company Inc. stale uzupełnia swoje półki. Ich magazyn jest ogromny, a towar sprowadzają z całej Europy w dwudziestostopowych kontenerach transportowych. To gwarantuje, że mają towar najwyższej jakości. Ich ceny zależą od rodzaju towaru, a także od trendów rynkowych. Podczas recesji ceny antyków mogą spaść. Mogą jednak uzupełnić brak nowych zapasów, jeśli ceny sprzedawanych przez nich przedmiotów spadły.

Summer Porch

Wygląd Antiques x Street Sacramento w stylu francuskim sprawia, że ten sklep w Sacramento, w Kalifornii, jest doskonałym wyborem na unikalne prezenty dla gospodyni. Ten sklep niesie zarówno stare i nowe kawałki i niedawno dodał farby kredowe stylu do jego inwentarza. Właściciel chętnie zademonstruje, jak malować meble. Sklep posiada również wiele elementów, które zostały już pomalowane. Możesz nawet nauczyć się jak pomalować swój własny mebel przeglądając jego ofertę.

The Antique Faire

Jeśli szukasz mebli w stylu vintage lub antyków, Antique Faire na ulicy Sacramento jest zdecydowanie warte odwiedzenia. Ten comiesięczny pchli targ może pochwalić się szeroką gamą przedmiotów, które obejmują artykuły gospodarstwa domowego, odzież i wiele innych. Możesz nawet znaleźć kilka nowych rzeczy, którymi będziesz mógł cieszyć się w domu. To wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się w trzecią niedzielę każdego miesiąca. Jest to świetny sposób na znalezienie okazji i cieszenie się atmosferą tego pchlego targu w Sacramento.

Antique Faire na ulicy Sacramento to comiesięczne wydarzenie, podczas którego ponad 300 lokalnych sprzedawców oferuje wszystko, od zabytkowej biżuterii po artykuły gospodarstwa domowego. Goście mogą również korzystać z cotygodniowego W-X Farmers Market, który jest certyfikowany przez California Department of Food and Agriculture. Dotarcie tam jest zabawą dla całej rodziny. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową poniżej. Możesz również zobaczyć przeszłe i obecne przedmioty aukcyjne na sprzedaż na stronie Faire na Facebooku.

Ten targ antyków na świeżym powietrzu odbywa się w drugą niedzielę każdego miesiąca, pod autostradą w Midtown Sacramento. Setki sprzedawców sprzedaje wysokiej jakości przedmioty za rozsądną cenę. Sacramento Antique Faire to świetne źródło do aranżacji wnętrz, z przedmiotami od malowanych mebli po francuską porcelanę i kute żelazo do ogrodu. Targi są otwarte dla publiczności, więc jeśli chcesz się potargować, powinieneś przybyć wcześniej.

Pomimo tymczasowego przeniesienia do nowej lokalizacji z powodu budowy autostrady, Sacramento Antique Faire nadal się rozwija i powiększa. Przeniesione z centrum miasta do Sleep Train Arena, Sacramento Antique Faire pozostanie w arenie przez około rok. Po tym czasie Sacramento Antique Faire ma się przenieść z powrotem na swój oryginalny parking przy 21 i X ulicy. Nie będzie to jednak jedyna lokalizacja dla tego popularnego w Sacramento wydarzenia.

Inne sklepy na x street sacramento

Inne sklepy na X Street Sacramento to punkt obowiązkowy! Znajdująca się w samym centrum miasta, X Street to przyjazna pieszym dzielnica, w której znajduje się ponad 100 różnych sklepów i restauracji. Niektóre ze sklepów w okolicy to Tower Cafe, Casablanca, Quickly, Arthur Henry’s Supperclub, Stockton Grill & Burger i Bonfare Market. Możesz nawet napić się kawy w jednej z wielu kawiarni w okolicy.