Antyki i kolekcje na US 231

Antyki i kolekcje na US 231

Montgomery Antiques and Interiors

Dla tych, którzy lubią zabytkowe przedmioty i kolekcje, salon w Montgomery Antiques and Interiors jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia. Salon podzielony jest na kilka różnych okresów i stylów, od secesji po Chippendale, a nawet duńskie style nowoczesne i edwardiańskie. Istnieją nawet kawałki mebli i wystroju z okresów Hepplewhite, Federal i Georgian na wyświetlaczu. Odwiedzając ten sklep z antykami z pewnością poczujesz się zainspirowany, ponieważ będziesz mógł zabrać do domu kawałek historii.

Chociaż jest to świetne miejsce na znalezienie skarbów, wiele osób przychodzi do Montgomery Antiques and Interiors również ze względu na usługę naprawy zegarów. Sklep Shrader’s Clock Shop w Montgomery Antiques and Interiors 231 zapewnia serwis naprawczy zegarów antycznych. Właściciel sklepu ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w naprawie zabytkowych zegarów i ma zamiłowanie do starych czasomierzy.

The Cottage Antiques

The Cottage Antiques zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości antyków, a współwłaścicielka sklepu, Olivia, serdecznie wita odwiedzających. Jest to 11-miesięczny buldog angielski o imieniu Olivia, który waży 56 funtów. Jej właściciele są z niej bardzo dumni i często przyprowadzają ją do pracy. Don Butkovich jest dostępny, aby wykonać ustne oceny za opłatą, która wynosi 10 dolarów za przedmiot – zasób ten pochodzi od redakcji serwisu Callcenter Info.

The Downtown Emporium

Zjazd 238 na US 231 prowadzi do Lebanon Antique Mall, gdzie znajdziesz wielu dealerów sprzedających wysokiej jakości antyki i przedmioty kolekcjonerskie. Wśród przedmiotów w centrum znajdują się zegary, obrazy i sztuka, a także biżuteria, wystrój wnętrz i odzież. Exit 238 jest dogodną lokalizacją i posiada jedno piętro, na którym znajduje się ponad 70 sprzedawców. Muzealna atmosfera jest jedną z atrakcji tego antykwariatu.

Hilegman’s Antiques & Auction house

Jeśli szukasz świetnych ofert na antyki i przedmioty kolekcjonerskie, sprawdź ofertę domu aukcyjnego Hilegman’s Antiques &. Dom aukcyjny jest otwarty dla publiczności, ale niektóre godziny są ograniczone. Skontaktuj się z nimi przed czasem, aby potwierdzić dokładne godziny sprzedaży. Możesz również dołączyć do ich listy e-mailowej i otrzymywać wiadomości, wydarzenia i aktualizacje. Jeśli możesz, idź w ciągu dnia.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top