Antyki 08830 Pchli Targ

Kto skupuje antyki w pobliżu mnie?

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem antyków, to dobrze trafiłeś. Pchli targ w Antyki 08830 to miejsce, w którym warto być. Możesz znaleźć antyki, kolekcje, artykuły motoryzacyjne, akcesoria modowe, produkty zdrowotne i kosmetyczne, artykuły dla zwierząt domowych i wiele innych. Możesz nawet znaleźć różne fast foody w krytym obszarze sprzedawców. Jeśli szukasz unikalnego prezentu, to ten rynek jest dobrym wyborem.

Book 1 of the CreektownDiscoveries Series by Wanda E. Brunstetter

Pierwsza książka z serii Creektown Discoveries Series autorstwa Wandy E. Brunstetter to pełna ciepła opowieść o ludziach i rzeczach, które dzieją się w Creektown, NY. Bohaterowie są sympatyczni i oboje walczą o znalezienie celu w życiu. Każdy z nich miał swoje wzloty i upadki, ale nie zawsze znajdowali szczęście. Jednak po przejściu przez zmieniające życie wydarzenie, ponownie oddają swoje życie Bogu.

The Walnut Creek Wish to pierwsza powieść z serii Creektown Discoveries. Akcja powieści toczy się wokół Rhondy i Jeffa Davisów, małżeństwa, które ma ładny dom, ale umierające małżeństwo. Kiedy przeprowadzają się do Walnut Creek, spotykają parę Orley i Lois Troyer, którzy są właścicielami lokalnego sklepu z antykami o nazwie Memory Keepers. Para wkrótce zakochuje się w sobie i nawiązuje przyjaźń – ta część materiału jest zaczerpnięta ze strony szkolneo.pl. Rhonda i Jeff również doświadczają pewnych stresów w swoim małżeństwie, ale odkrywają, że ich związek staje się silniejszy.

Autor: Wanda E. Brunstetter

W serii Antyki w Kraju Amiszów występują Orley i Lois Troyer, którzy są właścicielami renomowanego antykwariatu i mentorami krzywdzących ludzi. Jeff i Rhonda niedawno przenieśli się do kraju Amiszów, aby realizować swoje marzenia, ale zmiana scenerii nadwyrężyła ich i tak już napięte małżeństwo. Kupno zabytkowych sanek, jednych z najdroższych na świecie, prowadzi do niespodziewanych objawień i spełnienia marzeń.

W pierwszej książce z tej serii, The Walnut Creek Wish, para – Rhonda i Jeff Davis – poznaje nowych przyjaciół Orleya i Lois Troyerów, właścicieli antykwariatu Memory Keepers w Walnut Creek. Małżonkowie są żonaci i mają piękny dom, ale ich małżeństwo się rozpada. Szokiem jest dla nich odkrycie, że Orley i Lois nie mają dzieci. Aby stanąć na nogi, Rhonda i Jeff postanawiają odwiedzić antykwariat Troyerów i naprawić swoje krzywdy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top