Mapa antyków Xigu w Genshin Impact

Mapa antyków Xigu w Genshin Impact

Mapę antyków Xigu można znaleźć w Liyue Harbor obok sklepu z biżuterią. Jest on otwarty dopiero po 21:00, więc jeśli chcesz kupić jakieś skarby, to powinieneś udać się do antykwariatu Xigu po zmroku. Podobnie jak w sklepie Kiltona w Breath of the Wild, Linglang kupi Twoje skarby za 100,000 Mora i 40 Primogemów. W zamian otrzymasz Adventure XP za ukończenie jego zadania.

Bezimienne skarby

Bezimienne skarby na mapie Xigu Antiques znajdują się w trzech różnych miejscach. Należy je zebrać rozwiązując elementarną zagadkę, a następnie sprzedać Linlangowi, aby otrzymać nagrody. Pierwszy z tych skarbów można znaleźć w Ruinach Dunyu, które znajdują się tuż nad nazwą miasta Dunyu na mapie. Musisz też wypatrywać spadających skał i gruzu, które mogą posłużyć za tarczę.

Kolejna skrzynia ze skarbem znajduje się na drzewie i musisz ją najpierw odnaleźć. Gdy to zrobisz, możesz następnie aktywować znaki Geo na podłodze, aby znaleźć skrzynię ze skarbem. Skarb znajduje się w 3 lokacji na mapie. Ten skarb jest dostępny tylko w określonych godzinach, więc najlepiej jest odpowiednio dostosować czas gry. Niektóre skarby możesz również znaleźć w Sklepie z lokacjami portowymi, rozmawiając z postacią Geo.

Po zebraniu Bezimiennych Skarbów, możesz je następnie sprzedać Linlangowi w Antykwariacie. Antykwariat znajduje się w Genshin Impact, naprzeciwko sklepu z biżuterią Mingxing. Ponadto możesz tam również znaleźć Paimona, starożytnego człowieka w wieku około pięciu do siedmiu lat, który posiada wiedzę na temat historii świata. Możesz również sprzedać mu swoje przedmioty, a następnie zabrać ze sobą Bezimienne Skarby do obszaru Liyue.

Bezimienne Skarby znajdują się w czterech miejscach: Ruiny Dunyu, Przełęcz Lingju, Basen Qingxu i Przystań Liyue. Gracze mogą je sprzedać kupcom w regionie Liyue za określoną cenę. Wśród tych lokacji możesz znaleźć Pierścienie Bezimiennych Skarbów i sprzedać je Linlangowi na mapie antyków Xigu, aby otrzymać nagrodę.

Pierwszy Bezimienny Skarb w Przełęczy Lingju wymaga od ciebie użycia zdolności Geo, aby aktywować Węzeł elementu Geo. Odsączony obszar zawiera trzy duchowe mobki, które musisz poprowadzić z powrotem do ich bazy. Następnie musisz poprowadzić trzy duchy z powrotem do NPC w Przełęczy Lingju. Jeśli doprowadzisz wszystkie trzy do NPC, otrzymasz nagrodę i poznasz lokalizację drugiego Bezimiennego Skarbu w Przełęczy Lingju.

Bezimienne Skarby są ukryte w pięciu konstrukcjach wieżowych, które są połączone symbolami Geo. Jeśli posiadasz element Geo, możesz złamać te pieczęcie za pomocą Tablicy, która znajduje się w pobliżu skrzyni Bezimiennego Skarbu. Po jej odnalezieniu możesz kontynuować podróż do kolejnej lokacji. Możesz również wrócić do mapy Xigu Antiques, aby znaleźć inne artefakty, takie jak Ancient Weapons i Ancient Scrolls.

Godziny pracy

Jeśli chcesz kupić jakieś antyki i inne przedmioty w otwartym świecie Genshin Impact, musisz znać godziny pracy Xigu Antiques. Sklep ten znajduje się w pobliżu sklepu z biżuterią w porcie Liyue. Jest otwarty od 22:30 do 06:00, ale godziny różnią się w zależności od dnia. Podobnie jak sklep Kiltona w Breath of the Wild, ten sklep skupuje wyrzucone przedmioty. Skarby, które przyniesiesz do Linglanga mogą być warte 100,000 Mora i 40 Primogems. Ukończenie zadania daje także Adventure XP.

Lokalizacja

W Breath of the Wild, mapę antyków Xigu można znaleźć w pobliżu Liyue Harbor, w pobliżu sklepu z biżuterią. Musisz odwiedzić Liyue Harbor, aby znaleźć mapę. Vendor Linlang możesz również znaleźć w Xigu Antiques, znajdującym się obok sklepu z biżuterią. Zadanie to możesz wykonać o każdej porze dnia, ale najlepiej odwiedzić sklep po zmroku.

Xigu Antiques to sklep z antykami w porcie Liyue, prowadzony przez Linlanga w godzinach 22:00 – 06:30. Inwentarz jest odświeżany co siedem dni, można w nim odebrać 2-gwiazdkowe wersje artefaktów Traveling Doctor. Mapa Xigu Antiques pokazuje miejsca, w których znajdują się zapasy sklepu. Zaleca się zabranie ze sobą jedzenia, aby nie umrzeć z głodu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top