Znajdź wspaniałe okazje w Antiques Zeeland MI

Znajdź wspaniałe okazje w Antiques Zeeland MI

Jeśli szukasz nowych mebli biurowych lub zestawu jadalnego, znajdziesz kilka wspaniałych okazji w antykwariatach w Zelandii. W tej okolicy znajduje się szereg sklepów meblowych i Peddler’s Market. CORT Furniture Outlet ma nowoczesne stoły konferencyjne, regulowane krzesła biurowe i wygodne meble do sypialni w obniżonej cenie. Jeśli szukasz zestawu do jadalni, sprawdź outlet CORT i skorzystaj z ich wyboru krzeseł tapicerowanych i odchylanych.

Peddlers’ Market

Podczas jesiennego Peddlers’ Market w centrum Zeelands możesz kupić wiele różnych przedmiotów. Od ręcznie robionych mebli i antyków po biżuterię i jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki, można znaleźć doskonały wybór unikalnych przedmiotów. Jeśli jesteś głodny, możesz rozkoszować się smakowitym jedzeniem z food trucków lub cieszyć się muzyką na żywo. To wydarzenie to świetny sposób na wsparcie lokalnych rzemieślników, a także na spędzenie dnia na zakupach.

Jeśli czujesz się źle z powodu epidemii COVID-19, możesz chcieć zostać w domu i unikać podróżowania. Ognisko COVID-19 zmienia się regularnie, więc pamiętaj, aby sprawdzić najnowsze wytyczne. Nie powinieneś jednak martwić się o Peddlers’ Market; możesz znaleźć wiele unikalnych przedmiotów i wyjątkowych sprzedawców na tym wydarzeniu w Zeeland. Jeśli czujesz się dobrze, możesz cieszyć się wspaniałym jedzeniem, muzyką i zakupami. Peddlers’ Market jest otwarty od 9 rano do 3 po południu i każdy jest mile widziany.

Sklepy meblowe

Jeśli jesteś na rynku antyków, możesz chcieć sprawdzić sklepy meblowe w antykach Zeeland, MI. Ten region jest znany z historii meblarstwa. Ludzie w tym stanie są często oszczędni i nie wyrzucą użytecznego przedmiotu. W związku z tym istnieje wiele sklepów z antykami do wyboru w tym regionie. Ponadto w sklepach z antykami można znaleźć szeroką gamę przedmiotów.

Meble biurowe

Krzesło do biurka Zeeland Amish jest wykonane z najlepszych materiałów i oferuje bogate skórzane lub materiałowe tapicerki. Wykonane jest z amerykańskiego twardego drewna i opcjonalnie z gwoździami w wybranym kolorze. To dziedzictwo jakości krzesło biurko jest dostarczane do domu lub biura krawężnik lub wewnątrz. Sklep Cottage Roses mieści się przy 36 N. Elm St. w Zeeland, Michigan i sprzedaje zabytkowe i odnowione meble biurowe oraz artykuły gospodarstwa domowego. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w miesiącach zimowych i rozszerza swoje godziny w okresie wiosennym i letnim. Właścicielką sklepu jest Kathy Klamt, która wraz z córkami prowadzi Cottage Roses.

Antiques

Jeśli jesteś na rynku dla kawałka antyków, Zeeland, Michigan jest doskonałym miejscem, aby przejść. Znajdziesz tam wszystko, od zabytkowych mebli po materiały związane z transportem. Istnieje również świetny pchli targ i antyki petting zoo. A jeśli szukasz starego zegara, nie przegap Zeeland’s Peddlers’ Market. Ten otwarty targ oferuje unikalne antyki i rzemiosło, smakołyki z gospodarstwa rolnego i muzykę na żywo.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top