Albuquerque’s Antiques Mile

Albuquerque's Antiques Mile

Jeśli planujesz wycieczkę do Albuquerque, rozważ Antiques Mile. Obszar ten jest znany z eklektycznych sklepów i jest otoczony przez sklepy z pamiątkami i restauracje. Zarówno mieszkańcy, jak i goście pokochają spacery po tej uroczej okolicy. Poszukaj zniżek w tych sklepach podczas Fiesty Balonowej, aby skorzystać z ich oferty. Znajdź mapę okolicy i zacznij zwiedzać! Będziesz zadowolony!

Z dumą prezentujemy treść, która powstała w kooperacji z wodneparki.pl

Antiques 4th street

Jeśli jesteś w Albuquerque, możesz chcieć odwiedzić Antique Mile, obszar znany z eklektycznych sklepów. Znajduje się przy 7577 Fourth Street NW, ta okolica jest otoczona przez sklepy z pamiątkami i restauracje. Zarówno miejscowi, jak i odwiedzający Albuquerque będą zadowoleni z przeglądania tych osobliwych sklepów. Sprawdź poniższą mapę, aby poznać lokalizacje i godziny pracy. Jeśli planujesz wizytę w czasie Fiesty Balonowej, sprawdź w sklepie, czy są jakieś zniżki i promocje.

Hotele w Albuquerque

Zabytkowy Highland Hudson Hotel jest jednym z niewielu budynków biznesowych z epoki wiktoriańskiej w Albuquerque. Położony na wschód od torów kolejowych, posiada ceglaną fasadę, a jego korzenie sięgają Chicago. Detale budynku są dość płaskie, jest kilka ozdobnych detali, ale ogólnie architektura jest raczej prosta. Hotel jest wpisany na listę National Register of Historic Places i jest miejskim zabytkiem.

Miasto zostało założone w 1706 roku jako hiszpańska placówka kolonialna, ale rozkwitło we wczesnych latach 1900, kiedy Route 66 stała się ważną trasą przez Nowy Meksyk. Z historią pod wpływem hiszpańskiej i meksykańskiej kultury, miasto od dawna jest wielokulturowym tyglem. Central Avenue była szlakiem handlowym rdzennych Amerykanów, szlakiem wozów wczesnych osadników, a później trasą dla elektrycznego tramwaju.

Lokalizacja

Jeśli chcesz odwiedzić jedno z najbardziej unikalnych i ciekawych miejsc w Albuquerque, powinieneś sprawdzić Antique Mile. Znajduje się ona przy North Fourth Street i jest wypełniona eklektycznymi sklepami. Zarówno odwiedzający, jak i miejscowi mogą cieszyć się atmosferą i zakupami w tym wyjątkowym miejscu. Sprawdź na mapie lokalizacje Antique Mile. Możesz również sprawdzić zniżki z okazji Fiesty Balonowej w sklepach uczestniczących w imprezie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top