Gdzie znajduje się Muzeum Iluzji?

Gdzie znajduje się muzeum iluzji? Czy jest w Los Angeles? Nowym Jorku? Chicago? Orlando? A może nie jesteś do końca pewien, gdzie się wybrać. Cóż, ten artykuł da ci kilka pomysłów. Możesz spróbować szczęścia w jednym z tych miejsc i zobaczyć, czy możesz go znaleźć! Ale zanim się zbytnio podekscytujesz, pamiętaj, aby zaplanować z wyprzedzeniem! Oto kilka wskazówek, dzięki którym na pewno uda Ci się dotrzeć do muzeum.

Los Angeles

Jeśli jesteś fanem iluzji 3D, będziesz chciał sprawdzić Muzeum Iluzji w Los Angeles. W tym popularnym muzeum znajdują się również interaktywne eksponaty, takie jak Dom do góry nogami. Są tam nawet okulary 3D, których można użyć, aby zobaczyć iluzje. Zwiedzający pokochają także wciągające i edukacyjne doświadczenia dostępne w tym muzeum. Możesz tu skorzystać z doświadczeń 3D, które symulują to, czego mógłbyś doświadczyć, gdybyś znalazł się w Domu do góry nogami.

Goście mogą poświęcić tyle czasu, ile chcą w Muzeum Iluzji w Los Angeles. Znajduje się tam ponad 30 eksponatów 3D, które odkrywają sztukę, kulturę popularną i aktualne wydarzenia. Można nawet doświadczyć życia w miniaturze! Możesz kupić bilety all-access i zaoszczędzić trochę pieniędzy. W Muzeum Iluzji w Los Angeles każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteś czteroosobową rodziną, czy grupą przyjaciół.

Nowy Jork

Muzeum Iluzji w Nowym Jorku ma eklektyczną mieszankę eksponatów, które oszukują oko. Znajdziesz tu takie eksponaty jak kalejdoskopy i hologramy, a także przechylone i odwrócone pokoje. Nawet personel ma talent do oszukiwania oka. A jeśli lubisz magiczne sztuczki, jest tu także muzeum magii. A więc jaki jest najlepszy sposób na ich poznanie?

Muzeum Iluzji znajduje się w dzielnicy Flatiron w Nowym Jorku. Znajdziesz je przy 8 Av/W 14 St, przy Hudson St i Horatio Street oraz na Broadwayu przy Bleecker Street. Jest otwarty codziennie dla zwiedzających, a wstęp wynosi 19 dolarów dla dorosłych i 15 dolarów dla dzieci. Koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny lub telefon komórkowy, ponieważ muzeum jest pełne możliwości fotografowania.

Chicago Wycieczka do Muzeum Iluzji w Chicago to doskonały sposób na oderwanie się od zwykłego planu pracy. Można tam zobaczyć różnorodne iluzje optyczne i hologramy we wciągających pomieszczeniach. Odwiedzający mogą robić zdjęcia w tych pokojach, które są szczególnie popularne. Możesz nawet zrobić sobie zdjęcie hologramu, dzięki czemu możesz uchwycić moment dla potomności. Oto kilka świetnych sposobów na zobaczenie Muzeum Iluzji w Chicago:

Muzeum znajduje się w pobliżu przystanku autobusowego State & Washington (South) oraz stacji kolejowej Washington/Wabash L. Parking przy Grant Park North Garage jest zniżkowy dla gości muzeum. Dzieci poniżej 4 roku życia wchodzą za darmo. Muzeum Iluzji podejmuje znaczne środki ostrożności, aby zapobiec wypadkom. Goście są poddawani kontroli higieny rąk i temperatury. W muzeum obowiązuje również ruch jednokierunkowy. Jeśli obawiasz się o czystość muzeum, istnieją również stacje odkażania rąk i oczyszczania powietrza HVAC.

Orlando

Jeśli szukasz ekscytującego dnia w Orlando, nie przegap Muzeum Iluzji. W tej atrakcji znajduje się ponad 50 eksponatów, które rzucą wyzwanie Twojemu postrzeganiu rzeczywistości. Całe doświadczenie jest zabawnym sposobem na spędzenie kilku godzin z wakacji na Florydzie. W dodatku jest to tanie! Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed wizytą. Po pierwsze, muzeum znajduje się w obszarze ICON Park. Po drugie, nie jest to typowy park tematyczny, z mnóstwem atrakcji na własność.

Muzeum Iluzji w Orlando to najnowsza placówka szybko rozwijającej się sieci eksponatów opartych na matematyce i nauce. Odwiedzający tę atrakcję nie tylko dadzą się nabrać na niesamowite eksponaty, ale także dowiedzą się, jak działa ludzki mózg. Muzeum oferuje oferty pakietowe i pełny zwrot pieniędzy dla gości, którzy zdecydują się nie uczestniczyć w wydarzeniu. W ten sposób każdy może doświadczyć Muzeum Iluzji. W końcu kto nie kocha dobrego ujęcia na Instagramie?

Gornji Grad

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zobaczyć świat oczami dziecka, ucieszy Cię wiadomość, że Muzeum Iluzji Gornji Grad znajduje się w samym sercu Skopje. W tym muzeum znajduje się ponad sto eksponatów zaprojektowanych, aby oszukać umysł. Są tu kalejdoskopy, hologramy, przechylone pokoje i odwrócone pokoje. Bez względu na wiek, znajdziesz tu coś fascynującego do oglądania.

Muzeum Iluzji znajduje się w Gornji Grad, uroczej dzielnicy w pobliżu Chorwackiego Teatru Narodowego. Znajduje się tu również cenione Muzeum Mimara. Zwiedzający mogą wejść na wieżę, aby zobaczyć jej codzienny pokaz ognia i inne spektakularne widoki. Wizyta w Gornji Grad to doświadczenie, którego szybko nie zapomnisz. Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie popołudnia, rozważ rezerwację wizyty w tym muzeum.

Kansas City

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem nauki, czy magii, z pewnością pokochasz Muzeum Iluzji w Kansas City. Muzeum jest pełne iluzji optycznych, skomplikowanych labiryntów i zdjęć wartych uwagi. Jest otwarte od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10 do 19, a w weekendy od 10 do 21.

Muzeum Iluzji znajduje się wewnątrz Union States, tuż na północ od Muzeum i Pomnika I Wojny Światowej. Jeśli planujesz rodzinną wycieczkę do Kansas City, będziesz chciał upewnić się, że zatrzymasz się i weźmiesz udział w zwiedzaniu! Jest to idealne miejsce na rodzinne wyjście i świetne miejsce na romantyczną randkę. A dzięki ponad 50 eksponatom na pewno będziesz się świetnie bawić!