Muzeum 61st Street w Nowym Jorku

Galeria Antyków 2920 Spring TX

Zlokalizowane na 61. ulicy pomiędzy Fifth i Madison Avenues, Muzeum Sztuki Dekoracyjnej oferuje różnorodne wystawy dotyczące historii dzielnicy i oryginalnych planów Smithów dla tego miejsca. Na drugim piętrze znajduje się również centrum orientacyjne, które wyjaśnia historię dzielnicy, oraz model w skali oryginalnej powozowni. Goście mogą obejrzeć film o Nowym Jorku w latach 20. XIX wieku, aby dowiedzieć się więcej o epoce Smithów.

Muzeum Starego Nowego Jorku 61st street

Na 61st Street między Yorkami a First Avenue na Manhattanie znajduje się Mount Vernon Hotel Museum. Założony w 1799 roku jako powozownia, Mount Vernon został przekształcony w 1826 roku w hotel dzienny. Jako miejsce odosobnienia dla mieszkańców miasta poniżej 14. ulicy, był to jeden z najpiękniejszych hoteli swojej epoki. Został uznany za jeden z niewielu pozostałych 18-wiecznych obiektów w kraju i został dodany do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych w 1973 roku – fragment ten został zaczerpnięty od specjalistów strony ezwierzaki24.pl. Później został akredytowany przez American Association of Museums.

Podczas zwiedzania muzeum pamiętaj, aby spędzić czas w centrum orientacyjnym Abigail Adams Smith. Z ekspozycji tej dowiesz się o oryginalnych planach Smithów dotyczących nieruchomości, a także o okolicy. Muzeum posiada również model oryginalnej powozowni w skali. Goście będą mogli również obejrzeć film o życiu w Nowym Jorku w latach dwudziestych XIX wieku. Jako bonus, możesz kupić bilety do muzeum online i możesz je odwiedzić w ciągu jednego dnia zwiedzania.

Znajdujące się przy 421 East 61st Street Muzeum Hotelu Mount Vernon pierwotnie nosiło nazwę Abigail Adams Smith House. Zostało otwarte dla publiczności w 1939 roku podczas Targów Światowych w Nowym Jorku. W 1983 roku muzeum otrzymało akredytację od Amerykańskiego Stowarzyszenia Muzeów. Colonial Dames of America dokonało ponownej oceny instalacji, a muzeum zostało przemianowane na Mount Vernon w 1988 roku.

Mount Vernon Hotel Museum & Garden

Wcześniej znany jako Abigail Adams Smith Museum, Mount Vernon Hotel jest obecnie muzeum otwarte dla publiczności. Muzeum znajduje się przy 421 East 61st Street w Nowym Jorku. Muzeum zostało założone przez Abigail Adams Smith, pisarkę i działaczkę społeczną. Obecnie jest ono otwarte dla zwiedzających i można je zwiedzać bezpłatnie. Podczas wizyty w muzeum warto zobaczyć urokliwe ogrody.

Historyczny hotel Mount Vernon jest jednym z niewielu budynków na Manhattanie, które zostały zbudowane na początku XIX wieku. Ta okazała rezydencja ma fascynującą historię i wypielęgnowane ogrody. W letnie weekendy na terenie obiektu można podziwiać koncerty lub ciekawe wykłady. Jeśli szukasz miejsca na posiłek w mieście, Mount Vernon jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Jest on otwarty od wtorku do niedzieli w godzinach od 11 do 16. Bilety kosztują 8 dolarów za osobę dorosłą.

The Mount Vernon Hotel Museum & Garden znajduje się na 61st Street, w pobliżu Central Parku. Muzeum Hotelu Mount Vernon jest jedynym zachowanym hotelem dziennym na Manhattanie i ożywia epokę starego Nowego Jorku. W muzeum znajduje się wspaniała kolekcja amerykańskich mebli, sztuki dekoracyjnej, kostiumów, kołder, dzieł na papierze, a nawet archiwów historycznych z okresu wczesnej Ameryki i Nowego Jorku.

Muzeum oferuje wycieczki do swoich historycznych pomieszczeń, które pochodzą z 1826 roku. Mount Vernon był kiedyś domem prywatnym. Córki Towlesa mieszkały tam do czasu, gdy w 1905 roku budynek kupiła firma Standard Gas Light Company. Później Standard Gas Light Company kupiła nieruchomość i zainstalowała zbiorniki na gaz w pobliżu Mount Vernon. W 1919 roku Jane Teller Robinson kupiła hotel. W 1924 roku sprzedała Mount Vernon organizacji Colonial Dames of America. Muzeum zostało otwarte dla publiczności w 1939 roku. Muzeum zostało zaprojektowane przez Alice Recknagel Ireys i znajdują się w nim dzieła słynnej amerykańskiej artystki.

Abigail Adams Smith Orientation Center

Abigail Adams Smith Orientation Center już nie działa, ale wcześniej było znane jako Mount Vernon Hotel Museum & Garden. Ten historyczny budynek znajduje się przy 421 East 61st Street w Nowym Jorku. Jest on otwarty dla publiczności jako muzeum. Muzeum mieści się w zabytkowym Mount Vernon Hotel i jest bezpłatne do zwiedzania. Odbywają się w nim również wystawy sztuki i wykłady.

Centrum Orientacyjne znajduje się na drugim piętrze muzeum i zawiera film oraz model oryginalnej powozowni. Edukatorzy mogą dowiedzieć się więcej o historii okolicy i o pierwotnych planach Smithów dotyczących tego miejsca. Centrum to jest świetnym miejscem do nauki o Nowym Jorku w latach dwudziestych XIX wieku. Muzeum jest także domem dla wspaniałej kolekcji rzadkich książek, w tym wielu autorstwa znanych artystów.

Centrum Orientacji Abigail Adams Smith, które zostało otwarte w 1939 roku, jest jednym z niewielu muzeów tego typu w kraju. Jego atmosfera przywołuje epokę, która wciąż jest stosunkowo niezmienna, a programy są różnorodne. Wizyta w muzeum jest warta samej podróży. Podczas wizyty należy pamiętać o wszystkich programach edukacyjnych oferowanych w ciągu roku. W Abigail Adams Smith Orientation Center Museum 61st Street zawsze odbywają się programy edukacyjne i wydarzenia.

Muzeum Mount Vernon było pierwotnie powozownią dla wiejskiej posiadłości, którą zbudował pułkownik William Stephens Smith. Właściciele Muzeum Mount Vernon nazwali swoją posiadłość Mount Vernon. Główny dom, który znajduje się na terenie obiektu, spłonął w 1826 roku. Powozownia została przekształcona w luksusowy ośrodek dzienny, a ostatecznie w muzeum. Hotel Mount Vernon działał do 1833 roku.

Wakacje w muzeum

The Mount Vernon Hotel Museum & Garden był wcześniej znany jako Abigail Adams Smith Museum. Znajduje się ono przy 421 East 61st Street w Nowym Jorku. Jest on otwarty dla publiczności jako muzeum. Odwiedzający mogą dowiedzieć się o życiu rodziny Smithów i innych amerykańskich założycieli. Muzeum jest jedną z najstarszych i najbardziej popularnych atrakcji miasta. Holidays at the museum 61st street to idealny sposób na świętowanie sezonu!

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem historii i kultury, wybierz się do MCNY. Bezpłatne imprezy świąteczne odbywają się w wybrane dni podczas świąt. Muzeum ma w planach wiele działań w okresie świątecznym, w tym obchody Kwanzaa, wycieczkę edukacyjną na temat historii świąt oraz tradycyjny obiad świąteczny z ciastem z dyni i jabłek. MCNY oferuje również warsztaty edukacyjne i rozrywkowe dla zwiedzających na różne tematy związane ze sztuką, historią i kulturą.

Muzeum Hotelu Mount Vernon to zabytkowy hotel przy 421 E. 61st Street. Muzeum było pierwotnie powozownią, ale zostało przekształcone w „hotel dzienny” w 1826 roku. W XIX wieku stał się on wiejskim schronieniem dla nowojorskiej elity. Obecnie oferuje programy edukacyjne i zmieniające się eksponaty, w tym pokazy gotowania. Muzeum jest własnością Colonial Dames of America.

W dniach 6 i 7 grudnia można wziąć udział w świątecznej wycieczce, podczas której nie zabraknie świątecznych wypieków i muzyki na żywo. W Tavern Room występuje również grupa acapella oraz Sarah Loveland Gill, która wykonuje tradycyjną muzykę świąteczną. Oprócz zwiedzania przy świecach, wystąpi PACC Recorder Consort. Podczas zwiedzania można skorzystać z przekąsek od dwóch Little Red Hens i Fairway, New York.

Adaptive reuse of a 19th century country resort

Adaptive reuse of a 19th century country resort on Museum 61st street to przełomowy projekt zaprojektowany przez uznanego na całym świecie architekta Michaela Davisa. Jego projekty były cytowane za pionierskie wykorzystanie oszczędności i wzornictwa przemysłowego w tworzeniu nowych budynków. Według Davisa, adaptacyjne ponowne wykorzystanie ma potencjał, aby uratować zarówno historyczne, jak i nowoczesne budynki przed rozbiórką. Jednocześnie pozwala na zachowanie historycznych detali.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top